מחלקת ייצור מעליות

אחד מתחומי הפעילות העיקריים של חברת א.ד.ה.פ. הינו יצור מעליות. החברה עוסקת בפיתוח, תכנון וייצור של כל סוגי המעליות, דרגנועים ומסועים. כל זאת תחת עמידה בתו התקן הישראלי למעליות בסטנדרטים בינלאומיים של עיצוב ואיכות.

א.ד.ה.פ מתבדלת בתעשיית המעליות בישראל, באופן הייצור הקפדני החל בשלבי התכנון, ועד להתקנת המוצר באתר.

התהליך כולל תכנון מעלית בשיתוף עם הלקוח, בחינת חומרי הגלם, הקפדה מחמירה על תנאי הייצור ואיכות ההתקנה. כאשר השילוב של בדיקות איכות מחמירות לאורך תהליך הייצור, הוא זה שמבטיח את שביעות רצון הלקוחות.

צוותי התכנון ההנדסי כוללים מהנדסים ומתכננים בעלי ניסיון רב ומעמידים את החברה בראש מתחריה. עם מאות מעליות שהותקנו בבתי מלון, אוניברסיטאות, בתים פרטיים, פנטהאוזים יוקרתיים ומבנים נוספים.

אלמנט זה הביא את חברת א.ד.ה.פ להיות ממוצבת כמובילת שוק ובעלת מוניטין וחוסן כלכלי רב.

בין לקוחותינו ניתן למצוא: אלקטרה מעליות, שינדלר, סטאר מעליות, מעליות אקספרס, מעליות איכות, מעליות פרידמן, מעליות על-רד, ישראליפט, נחושתן, ועוד רבים.

בין סוגי המעליות שבוצעו ע”י א.ד.ה.פ במרוצת השנים ניתן למצוא סוגים רבים ומגוונים של מעליות, ביניהם: מעליות MRL, חדר מכונה עליון, חדר מכונה תחתון, חדר מכונה צידי, מעליות הידראוליות, ועוד סוגים רבים של מעליות לפי התאמה אישית.
במסגרת העבודה עם לקוחותינו מפעל א.ד.ה.פ יצר והתקין מאות של מעליות בעשרות רבות של פרויקטים.

פרויקטים אלו בהם חברת א.ד.ה.פ שלובה, מהווים עוגן משמעותי ובסיס איתן למוניטין רב שנים של החברה אותו היא צוברת במשך 35 שנות פעילותה, תוך התקנת מאות מעליות.

במשך שנים רבות התמחתה חברת א.ד.ה.פ במתן פתרונות למעליות במבנים מיוחדים, וכיום החברה נמנית בין החברות הוותיקות והמנוסות בתחום זה.

מעלית שהורכב בה קירות מראה, ממתכת נירוסטה ייעודית הנקראת בלשון מקצועית נירוסטת מראה.
מעלית עם תקרה מעוצבת בדגם ייחודי המתאשפר תודות לטכנולוגיית החיתוך בלייזר המתקדמת.
בתמונה ניתן לראות את אופן היצור של התאורה האסטטית במעלית.